Naslovnica Sport u Belišću Aktivnosti Udruga Politika O Projektu Pravilnik objavljivanja Kontakt
Korisni?o ime
XMLRSS kanal
Web povezuje ljude
Kadeti KK Belišće prvaci u Kupu RH za 2007. godinu 21.08.2007
Proteklog vikenda u Zagrebu je održana posljednja, 4. utrka Kupa RH za mlađe kadete, kadete i mlađe juniore u kajaku i kanuu na mirnim vodama. Mladi Belišćani osvojili su 6 zlatnih, 3 srebrne i 7 brončanih medalja.
Zlato su osvojili: Petar Ivić u C-1 na 1.000 m za kadete i s Filipom Ščrbakom u C-2 na 1.000 m, Filip Sučić i Samir Kovač u K-2 na 500 i na 1.000 m za mlađe juniore, Maja Sudar u K-1 na 500 m i s Teom Habus u K-2 na 500 m za mlađe juniorke.
Nakon četiri utrke Kupa RH za 2007. godinu kadeti KK Belišće osvojili su prvo mjesto s ukupno 283 bodova ispred KKK Marsonia s 216 i KKK Rab sa 181 bodom. U konkurenciji mlađih kadeta Belišćani su osvojili 32 boda, a kod mlađih juniora 264 boda. U ukupnom ekipnom poretku KK Belišće zauzeo je drugo mjesto s 579 osvojenih bodova. Prvi je KKK Marsonia s 831 bodom, a treći KKK Vibrobeton sa 251 bodom.