Naslovnica Sport u Belišću Aktivnosti Udruga Politika O Projektu Pravilnik objavljivanja Kontakt
XMLRSS kanal
Web povezuje ljude
Turnir u streljaštvu braniteljskih udruga 31.12.2017

Slika

U subotu 30. prosinca na streljani u Požegi održan je tradicionalni božićno-novogodišnji turnir braniteljskih udruga u streljaštvu.

Turnir je organizirao UHDDR Požega i Građansko streljačko društvo "Požega 1871". Gađala se disciplina serijska zračna puška te je nastupilo preko 50 natjecatelja iz 10 braniteljskih udruga proizašlih iz Domovinskog rata s područja Slavonije i Baranje. Na turniru nastupila je ekipa UHDDR Belišće u sastavu Stjepan Brezovec, Josip Anić, Željko Golić i Franc Sakač te osvojila 5.mjesto ekipno. Prednost domaćeg terena iskoristili su ekipe UHDDR Požega koji su nastupili sa dvije ekipe i zauzeli 1. i 2.mjesto te UHDDR Suhopolje 3.mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji najbolji plasman ostvario je ispred UHDDR Belišća Franc Sakač osvojivši 2.mjesto.