Naslovnica Sport u Belišću Aktivnosti Udruga Politika O Projektu Pravilnik objavljivanja Kontakt
Korisni?o ime
XMLRSS kanal
Web povezuje ljude
The trail of Sokol 15.03.2021
SlikaUnatoč pandemiji novog korona virusa, uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera, kako organizatora tako i natjecatelja, dana 14.03.2021. godine u Požegi održana je utrka Trail of Sokol, koja je ujedno i prvo kolo Slavonsko-baranjske trail lige. Na istoj je za klub nastupilo 12 članova koji su se natjecali u dvije dužinske kategorije, Kratka u dužini od 12km i 600m visinske te Duga u dužini od 25km i 1300m visinske. Organizator AK Požega potrudio se da nam staza uz to što je bila visinski zahtjevna, bude i zanimljiva, pa su nas tako proveli označenim stazama kroz šume, vinograde i znamenitosti požeškoga kraja. Od prijavljenih članova kluba, Ivan Heđi osvojio je 1. mjesto na Kratkoj kategoriji te u istoj kategoriji 3. mjesto Angel Milišić-Zečević.  Od ostalih članova kluba na Kratkoj kategoriji 7. mjesto zauzeo je Mijo Benković, 10. Andrej Stipetić, 16. Dario Novoselić, 23. Marko Pavić, 30. Matija Čvagić, 39. Stanko Čvagić, 40. Damir Nenadić te 47. Ivica Tomin. Na Dugoj kategoriji 14. mjesto zauzeo je Kruno Tomljanović, dok istu Siniša Jonjić nažalost zbog ozljede nije mogao završiti.