Naslovnica Sport u Belišću Aktivnosti Udruga Politika O Projektu Pravilnik objavljivanja Kontakt
Druga pobjeda juniora u ligi za prvaka 13.10.2007

KK BELIŠĆE - KK ĐAKOVO MI BLOK 101:61

(26:18, 22:11, 35:11, 18:21)

-STATISTIKA-

Suci: Andrej Bićak (Valpovo), Vedran Borić (Belišće)

SlikaNaši juniori ostvarili još jednu uvjerljivu pobjedu u juniorskoj ligi za prvaka regije istok. Od početka utakmice nametnuli smo našu igru za koju gosti nisu pronašli rješenje. Agresivna obrana na cijelom terenu rezultirala je velikim brojem osvojenih lopti koje su naši igrači u kontrama pretvarali u lake koševe. Rotacijom svih igrača naš trener je držao visoki ritam što gosti nisu mogli pratiti. Najveću prednost ostvarujemo u trećoj četvrtini koju dobivamo 35:11. U tom periodu dominirali smo u skoku pod oba obruča. U posljednjoj četvrtini igrali smo za publiku koja je mogla vidjeti i nekoliko odličnih akcija i nekoliko atraktivnih zakucavanja našeg igrača Maria Raiča.

...
SlikaU našoj ekipi najbolje su odigrali Marko Marjančević (25 koševa, 3 asistencije) i Mario Raič (21 koš, 10 skokova, 5 asistencija). Kod gostiju najbolji je bio Tomislav Barišić (22 koša, 11 skokova).

Ova utakmica pokazala je da će našoj ekipi u ligi za prvaka jedini pravi konkurent biti ekipa Osijeka 2006. Prvu utakmicu igramo u Osijeku 21.10.2007. (nedjelja) u 17 sati u dvorani Tehničke škole.

KK BELIŠĆE: Paloh 2, Mesić 7, Raič 21, Simov 5, Abramić, Tomić 2, Šimić Jelić 12, Marjančević 25, Meško 12, Budimir 8, Lipovac 2, Šestanj 5
Trener: Antun Katalenić
Pomoćni trener: Drago Nikšić

KK ĐAKOVO MI BLOK: Miličević, 1, Vargić 6, Bučević 2, Mesarek 4, Ivanda 2, Išasegi, Dumančić 11, Barišić 22, Ćešković, Grizelj, Omazić, Lončarić 13
Trener: Marijan Petrović